"Teatr Ognia" Mahatma " – to zespół ludzi, którzy są połączeni, jednym celem - stworzyć unikalne pokazy, spektakle i występy. Akcentujący nacisk w naszej pracy stawiamy w zachwycenie emocjonalne, a przede wszystkim szczerość naszych występów. W naszym zespole są artyści cyrku, teatru, tancerze, mistrzowie pirotechniki, inżynierowie te inspirujące osobowości

Naszym głównym celem jest  przeniesienie państwa w świat bajki, bohaterowie którzy pokażą nieopisaną radość i zachwycenie waszego święta, za pomocą różnych,  wizualnych sposobów i środków, a takim środkiem jest ogień na który możemy patrzeć wiecznie.

 

Andrzej

Kierownik projektu

 

 PROGRAMU

NASI KLIENCI

NASZA GALERIA

Zadziwiających i niezapomnianych show-produktów

Unikalnych

show – pokazów

Tysięcy odwiedzających nas ludzi  rocznie (średnio)

 

Zamów teraz pokaz

i zdobędziesz unikalne ogniste serca w prezent!

 

 

 

 

Ilość prezentów jest ograniczona.

Pozostało prezentów: 3

 

 

NAJSPEKTAKULARNIEJSZY POKAZ NA WESELU!

+380978822455

+380937207190

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

ZOSTAWIĆ ZAPOTRZEBOWANIE

 

 

Prosimy zostawić swoje kontakty, i nasz menedżer połączy się z wami w najbliższym czasie

 

NASZE ODZEWY

Irena ta Aleksander

 

 

Witamy panie Andrzeju!!! Chcemy bardzo podziękować za takie świetne  piękne show, które  zrobiliście u nas na weselu 2 lipca, to było niezapomniane! Zostaliśmy w pełnym entuzjazmie nie mówiąc o gości!

Wszystkim bardzo-bardzo spodobało się, nikt nie został obojętny i wszyscy wspominają dotychczas i wypytują gdzie znaleźliśmy takie talenty :) Tak że jeszcze raz dziękuję, dajecie ludziom prawdziwe święto i mocne wrażenia! Wszystkim w przyszłość młodym param radzę ozdobić swoje wesele takim pięknem FireShow, pamięć na całe życie! Z szacunkiem.

Irena i Aleksander Iwaszczenko.

 

Denver

Przyjaciele, współpracujemy z MACHATMĄ, praktycznie od chwili jej stworzenia. Oni bez żadnych problemów zadziwią najbardziej rozpieszczoną publiczność. Show potrafią zorganizować wszędzie, od małych wesel do dużych korporacji i prezentacji. Główne plusy naszego zespołu: - twórcze podejście: stały rozwój, poprawa, uzupełnienie programu - zawsze wysoka jakość przygotowywania, materiałów, zewnętrznego wyglądu (co rzadko u pracowników tego gatunku :))) - współczesne podejście do pracy, elastyczność i produktywność (nie ma niewykonalnych zadań). Dyrektor po rozwoju Zespołu Konceptualnych Wydarzeń RUSH Sidor Dienis

Julia Szkuropat

Dziękuję, grupie twórczemu teatrowi ognia "Machatma"! Jesteście rzeczywiście prawdziwi pogromcy ognia!

Wasze show daje ludziom dobry nastrój i pozytywne emocje i ci ludzie, które chociażby raz widzieli wasze wystąpienie nie mogą wyrzucić ten widok z pamięci. Przecież to prawdziwa sztuka! Wasza energetyka czuje się nawet na odległości! Taka sztuka jak i każda inna twórczość wymaga nieprawdopodobnej odpowiedzialności, kontroli nad sobą i pełnego oddania widzowi!

I to wszystko właściwie wam! Życzymy wam, nasi drodzy przyjaciele, powodzenia  i czekamy od was nowych cudów! Z Szacunkiem, towarzystwo "Golden 5 ".

Julia Szkuropat

 

Sergiej Kobzar

Jako autor i organizator spektaklów « Poskromienie ognia », mogę powiedzieć, że zespół "Machatma" swoje zadanie wykonał  na wyższą ocenę. Widziałem wiele zespołów ognistego gatunku, ale dla siebie wyodrębnił właśnie ten teatr, jako jaskrawy i pomyślny, a przede wszystkim odpowiedzialny

Dyrektor Pirotechnicznego Przedsięwzięcia "Szeryf" miasto Dniepropetrowsk

Sergiej Kobzar